Služby

Kromě prodeje koncovému zákazníkovi jsme velmi nakloněni spolupráci jak s lokálními, tak mezinárodními společnostmi. Věříme, že každý kousek čokolády, stejně jako náš klient, si zaslouží jen tu nejlepší péči. Nabízíme široké spektrum možností, jak produkt přizpůsobit požadavkům konkrétního klienta – od firemního loga přes neobvyklý motiv na čokoládě až po osobní vzkaz, samolepku, nebo jakoukoli jinou variantu dle Vašeho přání. Tyto malé detaily v kombinaci s kvalitou dodávají našim výrobkům na jedinečnosti.

Firemní dárky

Rádi pro Vás vyrobíme čokoládu i pralinky s vlastním vzkazem, konkrétní příchutí nebo i potiskem stuhy. Ideální pro firemní večírky, jako dárek pro zaměstnance, hosty nebo obchodní partnery.

Restaurace & Kavárny

Dobré espresso i capuccino poznáte jednoduše. Spolu s 5g kouskem kvalitní čokolády, který plně respektuje jeho chuť se ze všedního momentu stává opravdový požitek.

Ochutnávky & Catering

Elegantní čokoládové čtverečky a ručně vyráběné pralinky mohou být skvělou součástí Vaší degustace či večírku a zároveň originální prezentací, která hosty zaujme. Možností je take workshop, kde se dozvíte jak se čokoláda vyrábí, její historii a osobně si jednu zkusit vyrobit.

Oslavy

Svatba, Vánoce či narozeniny. Rádi obdarováváme naše nejbližší něčím výjmečným. Čerstvě připravená čokoláda nebo belgické pralinky s osobním vzkazem Vám umožní vyjádřit, jak moc pro Vás daná osoba znamená.